DoluOyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DoluOyun

Türkiye'nin En İyi Oyun Forumu

Anasayfa-HOŞGELDİNİZAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Forumumuza hoşgeldiniz.İyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

*-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi

3 posters
YazarMesaj
hakkı
On başı
On başı

Erkek
Ruh hali : *-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi Berbat10

*-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi Empty
MesajKonu: *-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi   *-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 3:11 pm

Sistem : İntel R Pentium 4
Ekran Kartı : 256 mb Ati Readon 9250
3.01 GHZ, 1gb ddr ram...Çalışmıyo Yorumlarınızı Bekliyorum..*-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi Confused
kesh
Orgeneral
Orgeneral
kesh

Erkek
Ruh hali : *-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi Keyifs10
Tuttuğu Takım : *-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi Fenerbahce
Tecrübe puanı : 45

MesajKonu: Geri: *-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi   *-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 3:11 pm

E tabi çalışmaz... Böle saçma konular Açmayalım Lütfen... Böle bi pc de çalışabilr mi ? O pc yi bi müzeye falan ver...
yamaha
Çavuş
Çavuş
yamaha

Erkek
Ruh hali : *-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi Masum10
Tuttuğu Takım : *-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi Besiktas
Tecrübe puanı : yok

MesajKonu: Geri: *-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi   *-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 3:12 pm

valla ya satsan alan olmaz*-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi Biggrin pencereden aşağı at *-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi Biggrin

*-*-*-*-*Crysis Oynamak İstiyorum*-*-*-*-* Ama Oynuyamıyorum Nedenmi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» :::Crysis Demo:::
» Crysis [ Full No Rapid ]