DoluOyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DoluOyun

Türkiye'nin En İyi Oyun Forumu

Anasayfa-HOŞGELDİNİZAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Forumumuza hoşgeldiniz.İyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım

3 posters
YazarMesaj
kesh
Orgeneral
Orgeneral
kesh

Erkek
Ruh hali : Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Keyifs10
Tuttuğu Takım : Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Fenerbahce
Tecrübe puanı : 45

Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Empty
MesajKonu: Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım   Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 1:01 am

Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım 4099

Platform: PC
Tür: Action [First-person, Modern, Taktik, Shooter]
Multiplayer: Yok

Yayıncı:
Eidos Interactive
Yapımcı: Innerloop
Çıkış Tarihi: 2000 Aralık

Minimum Sistem Gereksinimleri:
PIII-300, 64MB RAM, 8MB'lık 3D hızlandırıcı, 500MB boş sabit disk alanı, Win95/98/Me/2000

Tavsiye edilen sistem:
PIII-600+, 32+ MB 3D hızlandırıcı

İnceleme
Oyunda eski bir SAS ajanı ve artık İngiltere ve ABD adına çalışan bir "Black-Op" olan Jones'i canlandırıyorsunuz. Yaptığınız görevleri hükümetler adına yapıyorsunuz fakat yakalanırsanız sizi tanımıyorlar ve bilgileri olduğunu reddediyorlar. Öldürme yetkiniz var mı, elbette. Zaten öldürmeyecek olsanız burada işiniz ne? Sovyetler Birliği dağıldıktan sonra yerel mafyalar ve silah tacirleri baya iş yapar olmuşlar. Oyunun ilk aşamalarında bu adamlardan birinin peşine düşüp yakalamaya çalıştığınız seviyeler var. Yakaladıktan sonra ise Rus mafyası + Rus'lar adamı elinizden almayı başarıyorlar. Tekrar yakalıyorsunuz ve verdiği bilgilerle çalınan nükleer başlığın ve EKK isimli teröristin peşine düşüyorsunuz. Toplam 14 bölümden oluşan oyunun konusu ilginç ve oldukça akıcı tasarlanmış.

Oyunu başlatır başlatmaz ilk gözüme çarpan şey arazilerin çok geniş oluşuydu. Oyunun yapımcısı Innerloop, yine kendi yaptıkları Joint Strike Fighter isimli uçuş simülasyonunda kullandıkları grafik motorunu Project IGI'ye uyarlamışlar. Binlerce kilometrekareklik açık alanların kullanıldığı bir uçuş simülasyonu motorunun FPS türü bir oyunda kullanılması oldukça orjinal bir fikir, grafiklerin kalitesine bakacak olursanız epey de başarılı. Zaten oyunun tek farklı ve iyi yanı da bu. "Yazık"lardan biri bu. Fikir çok iyi ama ya geri kalan? Oyunda çok sade bir arayüz var. Giriyor ayarlarınızı yapıyor, kendinize bir oyuncu profili yaratıyor ve oyuna başlıyorsunuz. Önceden oynadığınız seviyeleri tekrar oynama şansınız da var, ancak oynar mısınız bilemem. Oyunda save ve load seçenekleri yok, ayrıca görev sırasında kayıt yapma da şansınız bulunmuyor. Başarısızlık veya ölüm anında göreve baştan başlamanız gerekiyor. Oyuncu profilleri ise başardığınız görevlerin listesini tutuyor ve oynamak istediğinizde kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Project_igi_004
Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Project_igi_002
Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Project_igi_im_going_in_bemutato_01
Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Project-igi_r9500
Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Igi_screen004
Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Project-igi_gf3
Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Project_igi_im_going_in_bemutato_02

Bu Paylaşım Hakkında Birkaç Ufak Bilgi :

- Benim artık yeni nickim TurkishBrothers olacağı için linkte By TurkishBrothers yazıyor. Asla alıntı değildir beni bilen bilir zaten.
- Eğer PC'nizin ekran kartı çok gelişmiş ise oyunda ufak tefek grafik hataları meydana gelebilir ama bu hatalar oyunu oynamanıza engel değildir.
- Arkadaşlar evinde PC'si olan herkes bu oyunu oynamalı.

[ Bu Linkleri Görmek İçin Üye olmanız yada konuya Mesaj atmanız gerekmektedir. ]

Yorumları bekliyorum, REP VEREN REP ALIR Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Wink
tolgatan
MODERATOR
MODERATOR
tolgatan

Erkek
İş/Hobiler : 12 saat pc
Ruh hali : Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Acili10
Tuttuğu Takım : Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Fenerbahce
Tecrübe puanı : 50

MesajKonu: Geri: Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım   Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 4:00 pm

saol
http://www.ttoman.tr.gg
marphix
Çavuş
Çavuş
marphix

Erkek
Ruh hali : Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Defaul10
Tuttuğu Takım : Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Trabzonspor

MesajKonu: Geri: Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım   Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 6:25 pm

güzel

Project I.G.I. - Full + No Rapid + Tek Link + Kendi Uploadım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-