DoluOyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DoluOyun

Türkiye'nin En İyi Oyun Forumu

Anasayfa-HOŞGELDİNİZAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Forumumuza hoşgeldiniz.İyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz?

2 posters

Taşıma şirketleri ile anlaşırdım
Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Vote_lcap67%Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Eş, dost, akrabalar ile bir olur, evi taşırdım
Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Vote_lcap33%Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Kendim paketler, 3-5 hamal ile işi bitirirdim
Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Vote_lcap0%Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fikrim yok
Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Vote_lcap0%Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
erayaydin
MODERATOR
MODERATOR
erayaydin

Erkek
İş/Hobiler : Bilgisayar günde en az 5 saat PCdeyim
Ruh hali : Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Sarhos10
Tuttuğu Takım : Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Galatasaray

Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Empty
MesajKonu: Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz?   Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 2:27 pm

http://karahanforum.eniyiforum.net
tolgatan
MODERATOR
MODERATOR
tolgatan

Erkek
İş/Hobiler : 12 saat pc
Ruh hali : Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Acili10
Tuttuğu Takım : Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Fenerbahce
Tecrübe puanı : 50

Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Empty
MesajKonu: Geri: Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz?   Evinizi bir nedenden dolayı taşıyacaksınız. Hangisini tercih ederdiniz? Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 4:45 pm

http://www.ttoman.tr.gg

1 sayfadaki 1 sayfası