DoluOyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DoluOyun

Türkiye'nin En İyi Oyun Forumu

Anasayfa-HOŞGELDİNİZAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Forumumuza hoşgeldiniz.İyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

çok süper bir şiir ( lütfen sadece aşık olanlar okusun diğerleri anlamaz zaten )

2 posters
YazarMesaj
35ilker
MODERATOR
MODERATOR
35ilker

Erkek
Ruh hali : çok süper bir şiir ( lütfen sadece aşık olanlar okusun diğerleri anlamaz zaten ) Berbat10
Tuttuğu Takım : çok süper bir şiir ( lütfen sadece aşık olanlar okusun diğerleri anlamaz zaten ) Besiktas
Tecrübe puanı : 1

çok süper bir şiir ( lütfen sadece aşık olanlar okusun diğerleri anlamaz zaten ) Empty
MesajKonu: çok süper bir şiir ( lütfen sadece aşık olanlar okusun diğerleri anlamaz zaten )   çok süper bir şiir ( lütfen sadece aşık olanlar okusun diğerleri anlamaz zaten ) Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 11:55 am

Sendin beni, binbir yeminle tövbe ettiğim aşk duygusu ile barıştıran..
Gözlerin bir bıçak gibi saplandı yüreğime önce..
Hani birine bıçağı sapladığında, o kişi önce bıçağın soğukluğunu hisseder ya..
Seni ilk gördüğümde, aynı soğukluğu kalbimde hissettim, gözlerinin katran karası sayesinde..
Sonra o saçların.. Serbest bırakıp rüzgarlara saldığın, beni hayran bıraktığın, yalnızlığımın ve Şubat'ın getirdiği soğukla geceleri üşürken, hayali de olsa beni sarıp sarmalayarak ısıtan saçların, sana aşık olmamdaki bir diğer etkendi..
Olmadı, sevgilim.. Bir tek saç telinin bile benim ömrüm olduğunun farkına varamadın.
Tabansız bir ilişkiydi bizimkisi, biliyorum.
Kime sorsam, imkansız diyordu aşkımıza..
Aman! Ne bileyim.. Kalbine söz geçiremez ki insan.. Bir umut, sevdim işte..
Kısa da olsa, yaşadığımız ilişki boyunca sanki daha bir gül kokuyordu güller.. Sanki daha bir şefkatliydi bazı geceler gözyaşımla yıkadığım ancak bir türlü benimseyemediğim köhne yatağım..
Şimdi anlıyorum, senin aşkın bir kasırgaymış sevgilim.. Beni vurdu ve alıp götürdü içimdeki aşk kokan herşeyi..
Ama kızmıyorum.. Bana yepyeni bir hayat verdin çünkü..
Kızmıyorum, çünkü bana daha önce hiç tatmadığım lezzetleri tattırdın ..
Off...
Aynada gözlerime baktığımda bile seni görür oldum .. İşlemişsin içime.. Oturmuşsun gözümün en nemli yerine .. Gülüyorsun oradan bana bütün sevecenliğinle..
Bu nedenledir ki korkar oldum artık biriyle gözgöze gelmekten ki insanların gözlerinin içine bakmayı ne kadar severdim, biliyorsun..
Ya seni görürlerse gözlerimde?..
Ya çekip almaya kalkarlarsa oradan seni ?..
Olmaz !..
Sana sahip olamasam da bir silüetin hep kalacak o gözümün en nemli, en siyah ve en orta yerinde..
Vermem seni ellere..

Bir daha sevebilir miyim yahut mutlu olabilir miyim bilemem ama kalbimin bir yarısı sende, senin bir silüetin de daima bende kalacak.. Bundan eminim..
Sen belki başka kollarda beslerken yüreğini, ben yazdığım bu şiirlerde, hiç hissetmeyecek olsan da, yitik ve yasak bir duygu gibi sana birikiyor olacağım ..
Ah...
Kısa ömürlü de olsa güzeldi yaşadığımız..
Hı yeri gelmişken; hep mutlu ol, olur mu ?
Ben seni hep gülerken hayal edeceğim ki daha bir yaşanılası olsun hayatım..
Ağlama ne olur, sana dair kafamdaki son karenin bu olmasına dayanamam..

Gidiyorum, demeyeceğim sana.. Bir aralık çıkacağım hayatından..Kızma bana, yalvarırım..Veda etmeleri sevemedim bir türlü, affet....
Evet, gidiyorum ama senden isteğim; yüreğinde en azından dostluğumu, aklında ise yaşadığımız mutlu günleri tut, olur mu ?.. Unutma, ben seni gerçekten sevdim ..
Bu sözlerimin ardından yine sessizliğe gömüleceksin, biliyorum. Onca yaşanmışlıkların ardından artık tanıdım seni.. Merak etme, bu kez zorlamayacağım seni konuş diye.. Bak, son sözü ben söylüyorum şimdi;

'' Herşey için teşekkür ederim .. ,,
Rıdo
ADMIN
ADMIN
Rıdo

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
Ruh hali : çok süper bir şiir ( lütfen sadece aşık olanlar okusun diğerleri anlamaz zaten ) Cilgin10
Tuttuğu Takım : çok süper bir şiir ( lütfen sadece aşık olanlar okusun diğerleri anlamaz zaten ) Fenerbahce
Tecrübe puanı : 95479546574

çok süper bir şiir ( lütfen sadece aşık olanlar okusun diğerleri anlamaz zaten ) Empty
MesajKonu: Geri: çok süper bir şiir ( lütfen sadece aşık olanlar okusun diğerleri anlamaz zaten )   çok süper bir şiir ( lütfen sadece aşık olanlar okusun diğerleri anlamaz zaten ) Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 1:26 pm

güzelmiş
https://doluoyun.yetkinforum.com

çok süper bir şiir ( lütfen sadece aşık olanlar okusun diğerleri anlamaz zaten )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HERKEZ OKUSUN